Sports

Wirtualna Polska – Wszystko co ważneWszystko wskazuje na to, że Paulo Sousa przestanie być selekcjonerem reprezentacji Polski i obejmie Internacional Porto Alegre. Brazylijskie media przekazały nowe szczegóły ws. podpisania kontraktu z Portugalczykiem.

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o ewentualnym odejściu Paulo Sousy z reprezentacji Polski. Portugalczyk najprawdopodobniej obejmie Internacional Porto Alegre. Ma tam zarabiać o około 30 tys. euro miesięcznie więcej niż w Polsce.

Brazylijscy dziennikarze uważają, że trener ma poprowadzić klub do awansu do rozgrywek Copa Libertadores. W 2023 roku natomiast zespół z Porto Alegre miałby powalczyć o mistrzostwo kraju.

Wydawało się, że klub przejmie Alexander Cacique Medina. Drużyna zmieniła jednak front i zaczęła prowadzić negocjacje z Paulo Sousą. Do podpisania kontraktu ma dojść po Bożym Narodzeniu.

Portal correiodopovo.com.br przekazał, że umowa ma obowiązywać przez dwa lata, a selekcjoner reprezentacji Polski podpisze ją osobiście.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close