Sports

Wirtualna Polska – Wszystko co ważneWe wrześniu świat F1 żył plotkami o możliwym końcu kariery Sebastiana Vettela. Wśród kandydatów do zastąpienia Niemca wymieniano Roberta Kubicę. Kierowca Aston Martina na to się nie zdecydował, ale po kilku miesiącach opowiedział o swoich rozterkach.

Kibice Formuły 1 byli w szoku, gdy na początku września Roberto Chinchero z włoskiego “Motorsportu” informował, że Sebastian Vettel myśli nad przedwczesnym odejściem z Aston Martina. Zdaniem włoskiego dziennikarza, zespół z Silverstone brał w tej sytuacji pod uwagę zakontraktowanie Roberta Kubicy.

Ostatecznie na plotkach się skończyło, bo kilkanaście dni później Aston Martin potwierdził skład na sezon 2022 i znalazło się w nim miejsce dla Vettela. Czy 34-latek faktycznie myślał o zakończeniu przygody z F1? Wiele mówią jego słowa z najnowszego wywiadu.

– Oczywiście, że czasami zadajesz sobie różne pytania. Skłamałbym, gdybym powiedział, że ta myśl nie przeszła mi przez głowę – powiedział “F1 Insider” były mistrz świata o rozważaniach dotyczących końca kariery.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: zobacz, co fanka hokeja zrobiła swoim telefonem!

Jak zwraca uwagę “F1 Insider”, od ostatniego tytułu mistrzowskiego dla Vettela minęło już osiem lat. Po raz ostatni wygrywał on wyścig jesienią 2019 roku. To wszystko miało wpływać na poziom motywacji niemieckiego kierowcy. Ten odnalazł jednak nowy sens w podejmowaniu działań promujących m.in. równość, sprawiedliwość i zmiany klimatyczne.Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close