Politics

Wroc³aw. Pasa¿erka wysz³a z auta, nie zauwa¿y³a przerwy miêdzy jezdniami. Spad³a z mostu


Tuż po godzinie 6 rano w piątek na moście Rędzińskim we Wrocławiu doszło do stłuczki. Jak podaje tvn24.pl, w wyniku kolizji dwóch samochodów nie ucierpieli pasażerowie. W pewnym momencie z jednego z aut wysiadła kobieta. – Po opuszczeniu pojazdu prawdopodobnie chciała zejść z pasa ruchu, dlatego przekroczyła bariery energochłonne i nie zauważyła szczeliny między pasami jezdni, w wyniku czego spadła kilkanaście metrów – mówi portalowi Paweł Nowa z biura prasowego policji we Wrocławiu.

Zobacz wideo
Nie wszyscy kierowcy wiedzą jak należy się zachować, gdy zapala się czerwone światło

Wrocław. Uczestniczka wypadku wyszła z samochodu i spadła z mostu

Na miejsce przyjechały służby, w tym Wodna Służba Ratownicza. “Dziś po godzinie 7:00 otrzymaliśmy zgłoszenie o osobie, która spadła z mostu Rędzinskiego we Wrocławiu. Alarmowo zadysponowaliśmy dwa zespoły ratowników, które od razu udały się na miejsce zdarzenia. Zabezpieczyliśmy miejsce od strony lądu (pojazd terenowy Polaris Ranger) oraz od strony wody ( łódź Sportis R1). Poszkodowana przeżyła” – czytamy we wpisie WSR na Facebooku. 

Kobieta trafiła do szpitala, jej stan jest ciężki. – Trwają czynności, które mają na celu ustalenie przyczyny tego zdarzenia. Na ten moment nie można powiedzieć nic więcej oprócz tego, że prawdopodobnie doszło do nieszczęśliwego wypadku – mówi w tvn24.pl przedstawiciel wrocławskiej policji. 

Żywa Szopka przy Franciszkańskiej z ubiegłych lat (zdjęcie ilustracyjne)Kraków. Na ul. Franciszkańską wraca żywa szopkaSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close