Sports

Znamy sztab szkoleniowy kadry Michniewicza. Nie ma Dudka i Piszczka Reprezentacja PolskiCzesław Michniewicz po objęciu stanowiska selekcjonera reprezentacji Polski nie próżnuje. Nowy selekcjoner biało-czerwonych postanowił wykorzystać wolny czas, żeby odwiedzić naszych reprezentantów. Michniewicz rozpoczął europejskie tournee od spotkania z Robertem Lewandowskim i ma też za sobą spotkania z kadrowiczami grającymi we Włoszech. Poznaliśmy też członków sztabu szkoleniowego nowego selekcjonera.

Zobacz wideo
Czesław Michniewicz o wyborze bramkarza na baraże. “Innej odpowiedzi być nie może”

Oficjalnie: Znamy sztab szkoleniowy Czesława Michniewicza w reprezentacji Polski

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował w oficjalnym komunikacie, że sztab szkoleniowy Czesława Michniewicza został zaakceptowany przez federację. Większość z członków sztabu pracowało już wcześniej z Paulo Sousą czy Adamem Nawałką, ale też nie brakuje osób, z którymi Czesław Michniewicz pracował w Legii Warszawa czy reprezentacji Polski do lat 21. Mowa tu m.in o Kamilu Potrykusie czy Mirosławie Kalicie.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Łącznie w sztabie szkoleniowym pojawiło się siedem nowych osób, które przyszły do pracy w kadrze wraz z Czesławem Michniewiczem. Tym samym potwierdziły się informacje przekazywane m.in. przez “Przegląd Sportowy”. I zgodnie z przewidywaniami mediów, w sztabie szkoleniowym reprezentacji Polski nie znalazł się zarówno Łukasz Piszczek, jak i Jerzy Dudek, którzy mieli pracować przy kadrze wraz z Adamem Nawałką.

Sztab szkoleniowy Czesława Michniewicza w reprezentacji Polski:

  • Asystenci: Mirosław Kalita, Kamil Potrykus, Hubert Małowiejski
  • Trenerzy bramkarzy: Andrzej Dawidziuk, Tomasz Muchiński
  • Trenerzy przygotowania fizycznego: Grzegorz Witt, Karol Bortnik
  • Analityk wideo: Robert Musiałek
  • Lekarz: Jacek Jaroszewski
  • Fizjoterapeuci: Paweł Bamber, Marcin Bator, Wojciech Herman, Adam Kurek
  • Team manager: Jakub Kwiatkowski
  • Team manager ds. logistycznych: Łukasz GawrjołekSource link

Leave a Reply

Your email address will not be published.

close